+48 501-552-390 EM-BUD Centrum Kostki
e-mail: em-bud@centrumkostki.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

BRUKARZ

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie gruntu z zagęszczeniem,
  • przygotowanie warstw konstrukcyjnych,
  • układanie kostki brukowej.

Kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracach drogowych i układaniu kostki min. 6 miesięcy,
  • umiejętność układania obrzeży, krawężników,
  • dokładność, pracowitość, motywacja do pracy.

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

  • obsługa koparko-ładowarki - korytowanie, równanie, kopanie itp.,
  • umiejętność rozpoznawania podstawowych usterek maszyny,
  • współpraca z zespołem przy zachowaniu maksymalnej efektywności.

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia jako operator koparko-ładowarki,
  • uprawnienia obsługi koparko-ładowarki,
  • mile widziane doświadczenie w branży drogowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość, odpowiedzialność, obowiązkowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwojowej firmie,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole.

CV prosimy przesyłać na adres: em-bud@centrumkostki.pl